از ترس های تان نترسید

ترس چیز بدی نیست! یک چیز را می دانی؟ هرچقدر هم شجاع و نترس باشی بالاخره یک روز، یک جا احساس ترس به سراغت می آید. خودش را در قالب ترس از مرگ یا ارتفاع به رخ ات می کشد و تو می مانی و احساسی که چندان مطلوب نیست. این ترس ها، ترس های خوبی ست. خوب است که گاهی از سرعت زیاد در رانندگی بترسی. خوب است که گاهی بواسطه ترس، از برخی جانوران دوری کنی. از گناه بترسی، از آدم های چند رنگ زندگی ات و یا حتی از ثانیه ها و ساعت هایی که از لمس شان غافل بوده ای! 

اما رنگ و بوی برخی ترس ها کمی متفاوت است. قرار نبود بترسی. قرار نبود از آنها فراری باشی اما یک خاطره تلخ، یک ضربه و یا یک شوک می تواند تو را وادار کند از خیلی چیزها فراری باشی. در خیابان، در تنهایی، در سکوت و یا لا به لای انبوه مردم، نا امنی چنبره بزند دور قلبت و تو در انزوا خودت محبوس شوی. 

+ نه از جمله «خیالت راحت باشد» و «نترس» خاطره خوبی برایم مانده است و نه از قدم زدن! نه دلم می خواهد خارج از شهر باشم و نه هرگز دوست دارم سکوت مرگبار طبیعت را تجربه کنم ... این روزها درهای بسته و مهر و موم شده را به همه چیز ترجیح می دهم!

+ هیچوقت از هیچ چیز و هیچکس به قدر خودم، نترسیده ام.

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
par!sa

الکی میگه درضمن [نیشخند]

شادوخت

قبول دارم ... خداییش خیلی وحشتناکی [نیشخند]

دیوژن

سلام ممنونم از حضورتون بعضی واژه ها بعضی وقتا خیلی پرمفهوم می شن خدا صبرت بده یکی از همون واژه هاست امروز به این جمله ساده یه طور دیگه ای نگاه میکنم حقیقتش حوصله خوندن مطلب نداشتم اما اگه عمری بود حتمن سرمیزنم سبز باشید

emma

تو خودت از همه موجودات دنیا وحشتناک تری عشقم

شوکران

چقدر خوب گفتی گاهی واقعا باید ترسید واین ترس نشانه ترسوبودن نیست