جوجه خبرنگار سابق! :)

 پس از هشت سال دفاع مقدس که رئیس جمهور روسیه به ایران آمده بود ، با دیدن سلاح ها و ابزار جنگی ایران جمله جالبی را اظهار داشت: اگر خدایی وجود داشته باشد ، قطعا او ایرانی است .

دفاع جانانه ایران در این جنگ آن با امکانات کمی که در اختیار داشت برای دنیا غیر قابل باور بود و امروز هم می ایستیم و می جنگیم . این دست توانمند خدا است که مکر مکاران را به خودشان باز می گرداند ...

با گذشت چند روز از اکران فیلمی که سراسر توهین به اشرف مخلوقات و حق گرایی او بود ، همچنان شاهد ابراز خشم و ناراحتی مردم از این اتفاق هستیم . این اتفاق هرچند برای ما به عنوان یک مسلمان بسیار ناخوشایند بود اما موجب گشت تا چهره پلید امریکا و اسرائیل برای چندمین بار پیش چشم مردم جهان پدیدار شود . امروز نه تنها ایران بلکه حدود یک و نیم میلیارد مسلمان علیه امریکا و اسرائیل شعار سرمی دهند و سفارتخانه امریکا در کشورشان را مورد حمله قرار می دهند . شاید این بدترین اتفاقی بود که می توانست برای امریکا رخ دهد . اتفاقی که حالا دلیل آنرا توجه به آزادی بیان می خوانند . کلینتون و اوباما در گفت و گویی جداگانه بحث آزادی بیان را پیش کشیده اند . بهانه ای که هرکس می تواند به ساختگی بودن آن پی ببرد . مطلب قابل توجه در صحبت های کلینتون نقش نداشتن دولت امریکا در تولید این فیلم بود که ما هم باور کردیم!!

متاسفم برای اعراب بی غیرتی که پیامبر عمر خود را برای خروج آنها از جهالت و حماقتشان صرف کرد و امروز در برابر این توهین تا کمر جلو عوامل آن خم شده اند و دست به سینه منتظر اوامر بعدی آنان اند.


برچسب‌ها: دو کلمه حرف حساب
+ تاريخ یکشنبه ۱۳٩۱/٦/٢٦ساعت ۱:۳٢ ‎ب.ظ نويسنده جوجه خبرنگار نظرات ()